052-8231669     
 
 
 
 
 
האח הגדול: דנה ופרידה – ניתוח נומרולוגי  של הנאהבות והנעימות
ובאמת שאני מתכוונת לזה. כי גם פרידה וגם דנה נשים מדהימות במלוא מובן המילה. רק שהחיבור בין שתיהן יוצר קצר- מה לעשות? בדיקת ניתוח נומרולוגי של השתיים מצביע על רגישות והמון אמפטיה מצד שתיהן לסובבים אותן. אז מה בעצם קורה כאן? למה הן לא מסתדרות ביניהן? שאלה טובה שניתוח נומרולוגי יודע לענות עליה בוודאות מלאה...יצאנו לדרך?

 

ונתחיל בדבר שהכי קופץ לי לעיניים בבדיקת התאמה זוגית נומרולוגית בין השתיים:

כדי ליצור הרמוניה חברתית –זוגית, שתיהן צריכות לפעול כגוף אחד. אינטליגנציה אחת. ניתוח נומרולוגי מצביע שאם לא כן- שתיהן עלולות להיכנס למאבקי כוח ומשחקים של אגו....וכפי הנראה- זה בעצם מה שקורה כאן בבית האח הגדול.

 

ותשאלו: מאיפה זה בא?

חברים יקרים, בבדיקת חיבור האות הראשונה של השתיים – רואים שזה קשר עדין ומעודן. כל אחת מהן יודעת לעזור ולגונן על האחרים מהזווית שלה. שתיהן מאד רגישות ( וכתבתי את זה בפתיח) ונפגעות בקלות ובמהירות מכל דבר. הן צריכות ללמוד לרסן את עצמן ולא להגיב ממקום אימפולסיבי. ניתוח נומרולוגי וסוד האותיות מצביע שלכל אחת מהן יש חלק בהתאמה זוגית מלאת אגו ומאבקי כוח.

 

והמעניין הוא ששאר האותיות בבדיקת ניתוח נומרולוגי מצביעות על שיעור שיש לשתיהן בחיים .

ולא סתם נפגשו כאן בבית האח הגדול. שתיהן עוצמתיות וחזקות ולשתיהן יש מה ללמוד אחת מהשנייה. אם יתבוננו פנימה יוכלו להגיע למודעות עצמית מאד גבוה וצמיחה אישית.  זה קורה במיוחד כאשר הן כועסות ושם הן מוציאות את כל הכאבים מהבטן.

 

הכעסים הללו: מהם מקורם מתוך ניתוח נומרולוגי של הנאהבות והנעימות שלנו?

וניתן את הכבוד לפרידה: בדיקת ניתוח נומרולוגי של הגברת מצביע על אישה הרמונית המחפשת שלווה, שקט ונעימות עם כולם. לפרידה נטייה להיתפס לקטנות ועלולה להיות ביקורתית כלפי חבריה. השם פרידה מצביע על מנהיגות , אסרטיביות, נחישות, ישירה , גלויה ואימפולסיבית.

בדיקת מפת לידה נומרולוגית שלה מגלה מספר 2 דומיננטי בחייה. פה עליה דעת לשמור על גבולות. היא מתפרצת ולא יודעת לעצור. יש בה נתינה ללא גבולות ושוכחת לקבל גם לעצמה.

התנהלות זו עפ"י ניתוח מפת לידה נומרולוגית עלול לגרום להתפרצויות זעם וצבירת כעסים ו...חבל!

 

ודנה חברתנו היקרה,  מהו מקור הכעסים שמגלה ניתוח נומרולוגי בזיווג מיוחד זה?

דנה – עפ"י פרשנות נומרולוגית קבלית של שמה מצביע על אישה חמה, אנרגטית, חברותית, יודעת לעמוד על שלה, תוקפנית וגם אימפולסיבית.( מוכר לכם מניתוח נומרולוגי אצל פרידה?)דנה מאד קשורה לבן זוגה והאיזון שקיים בחייה נובע ממקום של חיבור לצד הנשי והגברי של ניתוח נומרולוגי של מפת הלידה שלה. להבדיל מפרידה- מקור הכעסים אצל דנה נובע מכך שהייתה מלכה בגילגול קודם. חשה היא פריווילגיה בגילגול זה. אבל אסור לנו לשכוח את העוצמות והחוזקות שגילינו בניתוח נומרולוגי המדבר על המון אמפטיה ורגישות כלפי הזולת. אז פה- המלכה שלנו יודעת להיות חזקה , אבל מצד שני קיים האיזון של נתינה ביד רמה תוך כדי ירידה אל העם.

  

ולסיכום: משהו בנימה אישית. אני אוהבת ומעריכה את פרידה ודנה. בעיניי הן נאהבות ונעימות. כל אחת בדרכה היא. ונשבעת לכם- לא ידעתי לאיזה מקומות אגיע בניתוח נומרולוגי זה. ידעתי ששתיהן עוצמתיות וחזקות אבל לא עד כדי כך. ממך דנה יקרה- המלכה שבחבורה, נסי להיות יותר אמפאטית כלפי פרידה. ויש לך את זה... פרידה אישה מדהימה וגם את כזו בעיניי . אז אנא- שימו את האגו בצד ופעלו כגוף אחד ולו רק כדי לזכות במיליון שקל!

כן..כן...ולך דנה יקרה סיכויים רבים להיות בשלישית הגמר של האח הגדול 2011.
 
 

 

 

ציונה אבירם- נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

 

 

 

 

 

 

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
טואול - בניית אתרים