052-8231669     
 
 
 
 
 
 
על מערכות יחסים, תסכול והאסרטיביות שביניהם | נומרולוגית ציונה אבירם
 
תסכול
" אני מתוסכלת. לא מבינה למה זה קורה לי! בכל מערכות יחסים שיש לי אני אסרטיבית. יודעת מה אני שווה. בעבודה מעריכים אותי. אני מנהלת צוות. מתייחסים אלי בכבוד. רק מגיעה הביתה- אני נחסמת. מאבדת את כל הביטחון העצמי. מרגישה אפס! אני משתגעת..למה לא יכולה לבנות מערכות יחסים יפה ובריאה עם בעלי והילדים כמו מחוץ לבית?"

 

בקולה הרועד, שמעתי את הכאב. את חוסר האונים שחשה היא במערכות היחסים בחייה.
באותו רגע, ידעתי שאני פה בשבילה במלוא הכלים, הידע והניסיון שיש לי. יותר מידיי נשים פונות אלי עם אותה בעיה של מערכות יחסים קלוקלות. לא בריאות. אני חייבת להציל אותה! אמרתי בליבי... לא מגיע לה לחיות כך! ממש לא...
 
והתחלנו בבדיקת התאמה הזוגית כדי לראות לאן מובילות מערכות יחסים כגון אלה.
אחר כך הוספתי שנקודת המוצא בשיחה היא - שיקום הקשר הזוגי ולא פירוק החבילה. מעולה! אז כן, רואים אנו התאמה נומרולוגית דיי טובה ביניכם. אמרתי. יש חיבור חושני ורצון למגע פיזי. קיימת משיכה מינית ואהבה רבה. במערכות היחסים ביניכם יכולים אתם להאדיר ולהתפתח בכיוונים רבים. אז אם הכול כל כך טוב- מה בכל זאת לא בסדר? הבעיה ביניכם נובעת מכך שהנתינה שלך הרבה יותר גבוה מאשר בעלך. קיים חוסר איזון ב- קח ותן, אשר כתוצאה ממנו את חשה קורבן.
 
קורבן. תסכול. דיי נמאס לי ממערכות יחסים בלי כבוד הדדי!
וזה לא הכול..הוא צועק עלי ומשפיל אותי ליד הילדים. אני נאטמת באותו רגע. נבלמת. והאמת- פוחדת ממנו. התקפי הזעם שלו משגעים אותי...בא לי לקבור את עצמי באדמה. לברוח! שיתמודד עם הילדים לבד. וגם על הילדים הוא צועק. מכה אותם. לא יכולה לשמוע יותר את הבכי שלהם. כואב לי!
 
המתנתי מעט שתירגע ושאלתי אם היא אוהבת אותו.
" אני כבר לא יודעת! הוא האבא של הילדים שלי. וכן, יש רגעים שהוא טוב אלי. דואג לי. קונה לי פרחים. מתנות. לא חוסך ממני כסף. אבל הרגעים הקשים במערכות היחסים בינינו- מגמדים את הרגעים היפים האלה. בגלל זה אני לא יודעת מה לעשות!" ענתה בבכי...אני מבינה אותך. הרגעתי אותה. את צודקת בהחלט. מערכות יחסים של פחד וקורבנות – לא בבית ספרינו! דיי לאלימות מילולית ופיזית!
 
עוצמות וחוזקות
אז אני אוספת את עצמי במערכות יחסים מעוותת שכזו? שאלה בדאגה
באמצעות גילוי העוצמות והחוזקות שבך יקירה- עניתי ויצאנו לדרך, כאשר התחנה הראשונה זה השם שלך. שם המצביע על אישה עדינה, נעימה ובעלת רצון טוב לעזור ולשרת אחרים. תכונה זו קיבלה חיזוקים במפת לידה נומרולוגית קבלית אשר גילתה אישה רגישה, בעלת אינטואיציות חדות ועם נתינה מאד גבוה. בנוסף- הכוכב השולט ( השמש) מביא לחייך המון עוצמות של חום, אהבה, נתינה. לא מרשה לעצמה ליפול לרחמים עצמיים. את חזקה ולא תיתני לאף אחד שירחם עליך. נפלא!
 
ובכל זאת - נמצאת את במערכות יחסים של קורבנות והקרבה. מדוע?
זה קורה מכיוון שאת מרצה. פוחדת שמה הוא לא יאהב אותך. לא ייתן לך כסף. הולכת על ביצים. את מחיר הביטחון שלך את משלמת בקורבנות. פוחדת מהצעקות וההתפרצויות שלו שמה ייפגע גם בך פיזית. ולא! לא מעיזה לענות לו. פשוט מסתגרת ושותקת. מפת הלידה שלך מצביעה על אישה הזקוקה לאנרגיות חיוביות בחייה- ומה את מקבלת? בדיוק ההיפך! מקבלת מערכות יחסים של אלימות פיזית ( כלפי הילדים) ומילולית כלפיך. מרצה את ללא הפסקה. חיה בבדידות בתוך היחסים שלך. אינך חושפת את הרגשות הכואבים שלך ופשוט - שותקת!
 
 פתרונות
מה עליך לעשות על מנת ליצור מערכות יחסים בריאות בתוך הזוגיות שלך?
1. להתחיל לאהוב את עצמך. להאמין שמגיע לך להיות אוהבת ונאהבת בלי לסבול ולהיות קורבן.

2. להציב לבעל שלך גבולות ברורים! כאשר צועק ומשפיל - לעמוד מולו בנוחות ולומר: למה אתה מדבר אלי כך? אני לא מוכנה שתרים עלי קול! אנחנו פה זוג ששואף לחיות בשלום והרמוניה- ולא במלחמה. בוא נמצא את הדרך הטובה והבריאה לתקשר בינינו. מהיום- כל דבר שתרצה להגיד- זה יהיה בנעימות ובכבוד.

3. לא לשתוק. לא לברוח! כל זמן שאת שותקת ומאפשרת במה להתנהגות תוקפנית שכזו- את, כאישה המשקפת לו את ה" באגים" שלו- לא עוזרת לו להיגמל מהם! ההיפך הוא הנכון- הוא מוצא בך שק אגרוף להטיח בו את כל התסכולים שלו. משום כך- עליך לעמוד איתנה, חזקה ואסרטיבית, ולעמת אותו מול התסכולים הללו. הבעל עצמו, עפ"י מפת לידתו- אינו מודע למה שקורה לו. לא מכיר את עצמו. פוחד לגעת במקומות הרגישים והכואבים, והדרך הקלה ביותר לשחרר את המחסומים שלו זה באמצעות צעקות ואלימות.

4. לומר לו חד משמעית, שברגע שיחצה את גבול הטעם הטוב – את תפעלי בהתאם . להבהיר לו שלא תיתני יד להשפלות שלו. חשוב שתגידי את המילים הללו באופן נחרץ ביותר שאינו משתמע לשתי פנים.

5. עליך להבין שההתנהגות האלימה נובעת ממקום לא קל בחייו. בזכות האמפטיה, הרגישות וטוב ליבך, יכולה את בהחלט לגלות חמלה כלפיו . הזעקה שלו, באה ממקום של: "אני רוצה תשומת לב! רוצה שתאהבי אותי" ! ולא שאני מעודדת התנהגות כזו – חלילה!! ברגע שאת תכיל אותו. תעטפי אותו במילות חיבה, אהבה ומגע- בטוחני שהיחס שלו אליך ישתנה.

6. את אישה עוצמתית. חכמה. יפה. לומדת ומחכימה ואילו הוא רק עובד ומביא משכורת למחייתכם. חש הוא מאוים ונחות כלפיך. וכדי להרגיש חזק ומוערך- נוהג הוא באלימות ובהרמת קול. מה אני באה לומר? הקטיני את עצמך כדי להגדיל אותו. היי אשתו- לא הפסיכולוגית שלו. שבחי אותו ופרגני לו כאשר מביא דברי חוכמה. כאשר סבלן ומכיל. כאשר אוהב ונעים.
 
סיכום
מבחינה נומרולוגית – שנה אישית. האם היקום פועל לטובתנו? שאלה בדאגה...
כן! בפירוש כן! ולמה? כי החל מיום הולדתך הקרוב את נמצאת בשנת תיקון\משוב. בשנה זו– זורעת את הזרעים ובונה את היסודות של החיים שלך. בישרתי לה. זה הזמן לעשות שינוי! לא לשבת על הגדר ולחכות שיקרה נס. במקביל- הבעל שלך נמצא בשנה של שינויים מקצה לקצה בחייו. שנה שבה מתנתק הוא מכל מיני הרגלים, התנהגות ואמונות חוסמות. מקווה אני שבתקופה זו ישכיל הבחור ויבין שאת כאשתו ממש אוצר וחבל לו שיאבד אותך. שלא יפחד לגעת בכאבים שלו. שיהיה פתוח וקשוב. שיהיה אדיב ונעים- וכל השאר...כבר יגיע עטוף בחבילה יפה ומהודרת כפי שרק רצה כל ימיו - רק לא ידע לבטא זאת במילים.
 
נשים יקרות,
במערכות יחסים - הרוב בידיים שלנו.
אנחנו הנשים קלות דעת – קל לנו לדעת יותר מהגברים.
לנו יש את היכולת להכיל, לאהוב ולקבל את בן הזוג שלנו.
התנאי הראשון לכך שנדע לאהוב את עצמנו. נלמד להציב גבולות ברורים לאלימות פיזית ומילולית.
נפגין אסרטיביות ובמקביל - נהייה מספיק רגישות לצרכים ולסימני ההתנהגות שהוא מגלה.
ברגע שנדע לנהוג בו ברכות ובכבוד – כל העולם יהיה פרוס לפנינו...
בהצלחה מכל הלב ובהמון אהבה
 
 
ציונה אבירם – נומרולוגית
מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים
הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
טואול - בניית אתרים