052-8231669     
 
 
 

סיפורי הצלחה: להחזיר את האהבה רגע לפני גירושין בעזרת מפת לידה נומרולוגית...מאת  ציונה אבירם

 

הוא היה סקפטי לגמרי. לא האמין באף אחד רק בעצמו. שלא לדבר על נומרולוגיים, אסטרולוגים וכל מיני קוראי קפה וקלפים למיניהם. הכבוד העצמי שלו לא נתן לו ללכת לקבל ייעוץ.  אבל הפעם, לא הייתה לו ברירה. היא –אווה אשתו של משה( שמות בדויים)  מזה 20 שנה לא ויתרה לו! "או שנלך לייעוץ זוגי או שאנחנו מתגרשים"  איימה עליו. אז הם באו אלי לייעוץ. שלושה מפגשים  מרוכזים עשו את העבודה באופן מהיר, מפתיע ועם תוצאות שהורגשו כבר למחרת היום. 

בשיחת הכרות ראשונה  עם אווה- גוללה היא בפניי  סיפור חיים זוגי

שהתחיל בהתאהבות  בגיל 18 של נערה צעירה לבחור כריזמטי ושתלטן. מכאן הזוגיות עברה לפסים של אלימות מילולית ופיזית. הנשק של אווה היה הפה שלה. היא לא שתקה לו ותמיד הגיבה בצעקות. האיומים ובגידות שיש הרבה בנות בחוץ טובות ויפות ממנה- מוטטו אותה לגמרי.  את  שלושת ילדיהם גידלו ביחד לתפארת. "משכילים ומלומדים" כדבריה. המריבות בבית לא פסקו. היא פחדה לקום וללכת. המחשבה של לגדל את הילדים לבד עשתה לה רע. אווה סבלה. שנים רבות הרגישה קורבן. לפני כשנה- היה לה רגע אחד בו אזרה אומץ והתלוננה במשטרה על אלימות פיזית ומילולית. לשלושה חודשים הורחק משה מהבית אשר בסיומם התחנן הוא לנפשו לחזור הביתה. ברגע זה- החליטה אווה לקחת את השליטה על חייה .

מרגע זה היא לא תהיה קורבן של אף אחד!!! 

בשיחת הכרות ראשונה עם משה, הופתעתי לשמוע שמאמין הוא שלכל אדם יש מגבלות.

"החיים אכזריים! הם  יכולים להיות יפים  אם נעשה אותם יפים. הכול תלוי בנו ! " פסק משה.

ברגע זה אמרתי לעצמי : יש מקום לאופטימיות! לשאלתי, אם מאמין הוא בתחום הנומרולוגיה והקבלה ועריכת מפת לידה שאני עוסקת, ענה שמוכן לנסות ולא שולל שום אפשרות לשקם את הזוגיות שלהם. באותה שיחה סיפר על ילדות לא קלה בצל אבא נוקשה ששלט ביד רמה באחיו ובאימא שלו. אימא כנועה שלא העזה להרים קול. את "אווירת בית אבא"  מביא הוא לזוגיות שלו עם אווה. קשה היה לו לקבל שאשתו עונה לו: "לא ייתכן- אישה צריכה להיות כנועה! " החליט והנהג בהתאם. צעק. הרביץ ואף שבר חפצים על גופה. 

היום יודע הוא שזה גרם נזק לנישואים שלהם.

לא כך צריך לנהוג. והבעיה, הסביר משה - שהיא הייתה עונה לו  והוא לא התאפק והיה מחזיר לה.

"היום אני מבין שלא הייתי צריך לענות לה...ובכלל, לא להגיע למצב של צעקות ומכות!"  פסק משה.

בסיום שיחת הכרות,  קבענו שתי שיחות ייעוץ נומרולוגי זוגי בטלפון ( בגלל המרחק הגיאוגרפי) כאשר משה נתן  את הכבוד לאווה לשוחח איתי ראשונה. סוכם ששיחה שלישית משותפת של הסתכלות במפת לידה נומרולוגית של שניהם , תתקיים בביתי אשר בנתניה.                                                                                                

התרשמתי עמוקות מסיפור החיים הזוגיים  של אווה ומשה.

שמעתי את הצעקה הנואשת לשלום בית. לשיקום היחסים ביניהם. הבנתי  את הבעייתיות המנטאלית הקיימת ואת הצורך הקיומי של שניהם למשפחתיות, הרמוניה וחזרה לחיים מאושרים. לשמחתי, מבט ראשון בראיית מפת הלידה נומרולוגית זוגית שלהם הצביע על התאמה זוגית טובה וזו הייתה נקודת פתיחה מצוינת בשבילם. 

מבחינה נומרולוגית - השיעור בזוגיות במפת הלידה

מצביע בפן הבונה ( החיובי) הצביע על יכולת להתבונן פנימה וקבלת תובנות. אבל מה שקרה בפועל זה  שהם בעצם פחדו להתבונן במקומות הכואבים שלהם. דברים מעורפלים והסתרת סודות אפפו את הזוגיות. תחושת תסכול וקורבנות שלטו ביד רמה  ואיימו לפרק את הנישואין. 

מבחינת קבלית וסוד האותיות במפת לידה נומרולוגית , בהתאמה של ...

האות הראשונה של בני הזוג המצביעה על המציאות ששניהם יוצרים ביום יום. התברר לשמחתי שקיימת התאמה מעולה בין השניים. זה קשר עמוק מבחינה שכלית ועיונית. שניהם משלימים זה את זה מבחינה שכלית רוחנית, כי אחד מהם ( וזו אווה כמובן) מהירה יותר ואילו הוא חושב עוד זמן מה ומחליט רק לאחר גיבוש עצמי ומעמיק.
האות השנייה  המצביעה על האהבה והקשר המיני  ביניהם הסתבר שקיים קשר סוער וחושני למרות שמשה נמשך לאווה יותר מאשר היא נמשכה אליו.

האות השלישית המצביעה על ניווט הכעסים ביניהם הסתבר שפה יש להם בעיה.

ראיתי את חוסר המנוחה הקיים ביניהם. בזמן כעס, למשה הייתה נטייה לתקוף, להעליב ולהשפיל את אווה. מצד שני אווה הפגינה ראוותנות, הונאה עצמית ונטייה למניפולציות. 

התאמה נומרולוגית וקבלית בסיסית של 50% קיימת.

מה שנותר הוא להשלים את הפאזל הנומרולוגי האנושי. כמובן, רצון לחיות בהרמוניה- יש מצד אווה ומשה! מה שנותר זה לחזק  את התכונות החיוביות במפת הלידה הנומרולוגית ולראות את תרומת כ"א מבני הזוג לזוגיות הרמונית ומאושרת.

במקביל לזהות במפת הלידה הנומרולוגית  את התכונות השליליות של כ"א מהם. לבדוק כיצד הן באות ליידי ביטוי בחיי היום יום, ומה עליהם לעשות על מנת להתגבר עליהן. ברגע זה ידעתי –יוצאים לדרך ארוכה עם הרבה נכונות מצד השניים, רצון טוב ותוצאות טובות. ו...כן- ראיתי את התוצאות בעייני רוחי. מספיק היה לשמוע את טון הדיבור של השניים.  את ההסכמה של משה להקשיב ולעשות שינויים בחיים  וכנ"ל אצל אווה. 

ראייה כוללת של מפת לידה של אווה הראתה,

יחד עם  חוכמה, נתינה, משפחתיות  ויושר פנימי גם על אהבה עם כאב , צבירת אגרסיות והתפרצויות לא מבוקרות שקיבלו חיזוקים גם ממספר הגורל. הגדולה של אווה הייתה בכך שמשאלת הלב שלה(7) עזרה לה להתבונן פנימה לתוך עצמה, להבין למה קורים לה דברים, להתגבר על כל המכאובים הללו ולהגיע לאיזון ולשלמות נפשית. 

רצה הגורל- שהגלגול הקודם של אווה היה  להיות  עקרת בית שפעלה מאחורי הקלעים.

היא באה ממקום שלא הייתה לה זהות. לא ידעה מיהי בכלל. הבטרייה שלה התמלאה דרך בעלה משה וזו הסיבה שלא היה לה האומץ שנים רבות לקום ולהתלונן.

היום לאחר שלוש שיחות ייעוץ נומרולוגי בעזרת מפת לידה – קבלה אווה המון כוחות לקום ולעשות למען עצמה. דיי להיות מאחורי הקלעים. רוצה היא היום לפתח את הזהות שלה. את האומץ שלה להיות מה שהיא באמת בלי להיות תלויה בחסדים או בהכרה של מישהו אחר. 

מפת לידה נומרולוגית  של משה  הצביעה על אדם המושפע באופן ישיר מאנרגיות שליליות.

הקושי שלו לגעת בכאב ליווה את החיים שלו האישיים שלו. במקום לדבר הוא צעק והכה במקום לשוחח- הוא ברח מהתמודדות אישית. האגרסיות הבלתי מבוקרות של אשתו הוציאו אותו משיווי משקל וזה בא ליידי ביטוי בתגובות של אלימות מילולית ופיזית.  היה מוציא דברים מהקשרם ועושה מזבוב פיל . המזל של משה היום שמשאלת הלב שלו (7) עוזרת לו להתבונן פנימה, לצמוח ולקבל תובנות. משה, היה נזיר בגלגול קודם. הוא לא נהנה מהחיים והיה זקוק לשליטה חיצונית כדי להרגיש שווה. וזה מה שעשה. הוא שלט באווה כדי לחזק את האגו שלו. היום לאחר שלוש שיחות ייעוץ וראיה כוללת של מפת לידה נומרולוגית-הבין הוא את הצורך בשליטה. למד לפתח חמלה כלפי בת הזוג שלו ולמד לאהוב אותה כמות שהיא. 

מה קורה היום?

היום, אווה מאושרת. " יש בניינו הבנה. יש יחס וכבוד הדדי. יש הערכה  מצידו וגם רצון לרצות אותי. אני מוותרת ולא נכנסת איתו לוויכוחים. מאז שהיינו אצלך לא רבנו אפילו פעם אחת!" סיפרה לי אווה בהתלהבות והמשיכה: " אם בעבר היו דברים שעצבנו אותי - היום אני לוקחת הכול בקלות. אם קודם לא יכולתי להתקרב אליו היום- אין לי בעיה בכלל. היום אני אישה חדשה ! היום אני שמחה ומאושרת! 

אני פה בשבילכם, מכל הלב ובאהבה...

 


 

 ציונה אבירם - נומרולוגית
מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

 

 
 

 

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
טואול - בניית אתרים