052-8231669     
 
 
 
 
 
סיפורי הצלחה: התאמה זוגית - האם להיענות להצעת נישואין או להיפרד?
 

" שנתיים אנחנו ביחד ולחוד. הסקס בהתחלה היה טוב איתו – היום, לא משהו. הבעיה שלי  שהוא יוצא גם עם אחרות. לפני שבוע באופן פתאומי הציע לי נישואין. השאלה שלי: האם כדאי לי להתחתן איתו? האם יש בניינו התאמה זוגית?" משהו כאן לא מסתדר לי ...לא רוצה ליפול שוב למלכודת נישואין כמו שהיה בבעל הראשון!"

 

 במילים אלה שטחה בפניי דינה את הדילמה בפניה עמדה.

" ולגבי הנשים האחרות – מה הוא אומר? תהיתי בשאלה.

" הבטיח שיעזוב את כולן ויהיה רק איתי וזו הבעיה שלי! אני לא מאמינה לו." ענתה דינה בביטחון מלא. " בגלל זה אני פונה אליך שתבדקי אם יש בינינו התאמה זוגית ואם יש סיכוי שהוא ישתנה בכלל"

 

שעה ארוכה שוחחנו בטלפון.

"יקירתי, את בחורה מדהימה. פשוט מתנה לכל גבר שיהיה איתך! עפ"י מפת הלידה שלך אני רואה אותך עם פנים עדינות ויפות. ממש פני מלאך מלטפות. יש לך שמירה מיוחדת מלמעלה וזו הסיבה שרגע לפני החלטה גורלית את פונה אלי. יש לך נטייה ליחסים הרמוניים עם בן הזוג עד כדי ריצוי וזה עקב אכילס שלך!"

"את צודקת בכל – ממש כך!" ענתה לי.

"את גם אוהבת לבטא את עצמך. להביע רגשות ולהגיד כל מה שבא לך.." המשכתי.

" נכון- עד כדי שלפעמים אני גם פוגעת באנשים סביבי" התנצלה דינה. " למה...למה זה קורה לי?

מאיפה זה בה? ספרי לי הכול אל תחששי. היום אני מוכנה לעשות הכול בשביל להשתנות" .

 

"הכול אני אגיד לך! שימי עליך שריון ונצא ביחד למסע ארוך ארוך עד לגילגול קודם" עניתי

"וכפי שראיתי במפת הלידה שלך – את הולכת לעשות שינויים מקצה לקצה בחיים שלך!"

" אני מוכנה. אבל אני חייבת להגיד לך משהו, את נשמעת בדיוק כמו " בזמן מיסטיקה" כשראיתי אותך בפעם הראשונה כשדברת על התאמה זוגית. כ"כ נחושה, מלאת חיים וטובת לב...מזה התאהבתי בך.

אני גם עוקבת אחריך בפייסבוק ובפורום שלך באתר "אסימון" רואים את המקצועיות שלך מאחורי הפנים והקול. אני כ"כ שמחה לשוחח איתך" אמרה לי בהתרגשות וסחפה אותי בהמון תודה והוקרה למילותיה.

 

יצאנו לדרך מצוידות בהערכה, אמפטיה ובאמון הדדי .

" ואחרי שאמרתי לך כמה עוצמות וחוזקות יש בך..ויש עוד כמובן, אני ישר גולשת לעבר ההתאמה הזוגית בינך לבין הבחור. אז אתחיל בהתאמה זוגית נומרולוגית . כדי שתתאימו באמת אתם חייבים להיות בראש אחד. גוף אחד. בלי מאבקי כוח ומשחקים של אגו..איפה זה פוגש אותך?" שאלתי.

" אנחנו כל הזמן במאבקי כוח!" ענתה לי באופן מוחלט.

"אז יש לנו בעיה – בואי נמשיך לבדוק את ההתאמה הזוגית של האותיות ביניכם.

באות הראשונה –המתארת את המציאות שאתם יוצרים  ישנה אומנם התאמה שכלית ואינטלקטואלית אבל יש גם חוסר מנוחה ואתם לא מספיק שלווים ורגועים. זה יכול לגרום לקשיים בקשר למרות שאתם מאד מעריצים אחד את השני"

"זה בדיוק כמו שאת מתארת!" ענתה לי בהלהבות.

"בואי נמשיך לעבר האות השנייה שמראה על ניווט האהבה ביניכם" המשכתי. " כאן אני רואה שבהתחלה הקשר המיני היה טוב . הייתה ביניכם משיכה גבוהה.

" וזהו" קטעה אותי." בזה זה נגמר! ברגע שהתחיל לצאת עם עוד נשים. איך אני יכולה לשכב איתו כשהראש שלו אצל אחרות?"

"את צודקת בהחלט ובואי נראה את האות השלישית של ההתאמה הזוגית : איך אתם מנווטים את הכעסים. וגם כאן אני רואה עוד בעיה. למרות שאת מעניקה מעצמך, במצבים קשים כאשר את מגיבה במסירות ובהתמסרות - הוא מגיב בסגירות ובהסתגרות." ובזה השלמתי את ההתאמה הזוגית לכל מרכיביה.

  

" המצב, בדיוק כמו שאת מתארת!" התפעלה דינה " אז כמו שזה נראה- אין בינינו בכלל

התאמה זוגית!" "נכון יקירה" עניתי " ותוסיפי את פרשנות השם שלו שמראה כמה עקשן הבן אדם. ביקורתי ודעתן. כמה הוא לא  מוכן לוותר בקלות על הדרך שלו...כל אלה מצביעים שההתאמה הזוגית ביניכם לא פשוטה בכלל. אפילו מאתגרת הייתי אומרת. את שמשוחחת איתי,  כן יכולה להשתנות אבל הוא – לא בטוח שיוותר בקלות על המקום שנמצא בו היום- מקום של חופש והרפתקנות. במיוחד כשיש לך ספקות ותחושה  שלא שווה לך להשקיע בקשר. את צודקת בהחלט. גם הנומרולוגיה וגם סוד האותיות מחזקים תחושה זו!".

 

"וואו, כמה שאת צודקת " התפעלה דינה " ומה עם גלגולים קודמים שלו ושלי?

"הוא בגלגול קודם היה מלך. זה מחזק מה שדברנו קודם לגבי הדעתנות ועקשנות שלו. רוצה הוא שדברים ייקרו לפי הדרך שלו. ולגבייך- את היית  תינוקת ניצחית  בגלגול קודם. חשוב לך שהוא יערסל אותך וכשזה לא קורה- קשה לך עם זה. גם קשה לך לחוות פרידה. זו תחושה של תינוקת שלא רוצה להיפרד מרחם אימה."

"נכון-באמת , אימא שלי סיפרה שנולדתי שבועיים אחרי הזמן. לא רציתי לצאת מהרחם. עכשיו אני מבינה למה קשה לי לעזוב אותו. כשאני איתו כיף לי כי הוא יודע לפנק ולאהוב. אבל כשהוא עם נשים אחרות קשה לי..." ענתה בצער.

"עכשיו את הולכת לגדול יקירה! מהיום את אוהבת את עצמך. אל תחפשי גבר שיערסל אותך- ערסלי את עצמך. תאהבי את מה שבך- ויש בך המון. זה השיעור שלך מותק" עניתי לה באהבה.

 

" נהדר! אני מרגישה בקול שלך כמה כוח את נותנת לי. איזה כיף!

עכשיו ציונה, אמרת בתחילת השיחה שאני הולכת לעשות שינוי מקצה לקצה בחיים שלי. למה את מתכוונת?" שאלה  בסקרנות.

"נהדרת את! מאד נעים לי לשוחח איתך. אני מרגישה שכל מילה שלי נופלת על אוזניים קשובות וזה נותן לי המון סיפוק שעשיתי את מלאכתי נאמנה.  ואני אומרת את זה כי החל מ-11.2010- זו בדיוק התקופה שהרגשת שלא יכולה יותר-ועד 11.2011 את בתקופה של סיום תהליכים שמעיקים. את מתפטרת מכל מה שלא משרת אותך. משנה דפוסי התנהגות. דעות קדומות. משחררת מחסומים ויוצאת לדרך חדשה."

" נשמע מדהים!" התפעלה .

"בטח מדהים! כי דינה הקודמת הולכת לשנות פאזה בחיים. דינה חדשה נולדת מהיום. מהיום את מתחילה לאהוב את עצמך. לא לרצות אחרים. להיות אסרטיבית ונחושה והדגש על נחושה, יפתי..

 

ולסיכום יקירה, מה את הולכת לעשות מחר בבוקר?" שאלתי באהבה.

"דבר ראשון זה להיות חזקה ולהאמין בעצמי. להיות אסרטיבית ונחושה. וצדקת שאמרת שהתחושה שנתתי לבחור שאפשר לשחק איתי הייתה נכונה. מהיום אני החלטית. לא מתנדנדת.

דבר שני- אם קודם אמרתי הכול בלי לחשוב , היום אשים עצם בלשון. אשתדל לא לפגוע באחרים . דבר שלישי : לא לרצות! אשים גבולות כמה יכולה אני לתת לאחרים. אתן באיזון כדי לא לאבד עצמי לדעת. וכן, אני הולכת להתפטר מכל מה שלא משרת אותי. אני הולכת לגדול כי לא רוצה להישאר תינוקת נצחית. מהיום אני רוצה להיוולד מחדש. "

 

בהצלחה מכל הלב ובהמון אהבה,
 

 

ציונה אבירם –נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

 

 

 

 

 

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
טואול - בניית אתרים