052-8231669     
 
 
 שי חי האח הגדול, תניה גרבר: כל האמת בפרצוף!| נומרולוגית ציונה אבירם

 

לא יודעת איך לאכול אותו. מצד אחד מלאת חמלה כלפיו ומצד שני בא לי לנער אותו. לפעמים הוא מתוק כמו סוכריה ולפעמים דוקרני כמו סכין. לפעמים הוא חכם ופיקח ולעיתים מתנהג כמו ילד קטן. זה שי חי האח הגדול שבא כביכול להכניס עניין לחיים, בבית האח הגדול.

האומנם זה האיש: שי חי האמיתי? ומי את תניה גרבר?

 

כדי לענות על השאלה בואו נכיר מקרוב את אישיותו של שי חי האח הגדול מכמה היבטים:

  • עפ"י השם- בילדותו נחשב הוא " לילד טוב"  אולם, עם השנים הפך הוא לאדם חצוף ומרדן. הוא מוכשר ומתנה להוריו. מלא בסערת רגשות עם פחד להתמודד בעוצמות המטורפות המתחוללות בנפשו. יש לו ליבידו גבוה, והוא יכול להיות קיצוני באופיו: או צדיק מושלם או עבריין מועד. הוא חם מזג ובעל נטייה להתפרצויות זעם.
  • תאריך הלידה ( 28.8.1983) מצביע על שני פנים: מצד אחד יכולת להגיע לגאוניות במקצועו, מוכשר ועם ביטחון עצמי בשמיים, מצד שני-ילדותי, בשאיפה להיות בשליטה ורצון להגיד את כל האמת בפרצוף בלי חשבון.
  • החיבור בין השם לתאריך הלידה מקצין את ההתפרצויות שלו. את הצורך להגיד דברים בלי חשבון, לפגוע ולהתפרץ על אחרים ללא רסן.

 גלגול קודם\זיכרון נשמתי- שי חי האח הגדול: האם מעצים תכונות אלה?

אכן כן ורואים זאת בשני היבטים:

  1. יש לו קושי לצאת לחברה, חוסר שורשים בנשמה, שרוצה להיות חופשית ללא מחויבות. קשה לו בחברה, הוא מרחף ולא מקבל הוא את חוקיה. זה בעצם השיעור שלו: ללמוד לפעול בטקט, לדעת להסתדר בחברה ולהבין שיש נקודות מבט שונות שעליו ללמוד לקבל. הבעיה בבית האח הגדול שכאן זו מעבדה אנושית חיה המציפה את כל המחסומים שלו. כאן הוא צריך להתמודד עם הקשיים שלו. לא יתמודד- החברה תקיא אותו ממנה.
  2. יש לו בעיה של אגרסיביות מגלגול קודם. קיימת תוקפנות, לוחמנות ווכחנות. חי הוא בהישרדות ובתחושה של פגיעה באגו. יש לו קושי עם תסכולים, ומה שיכול לעזור לו לצאת מתחושה זו, זה סבלנות כלפיו, הכלה והמון חום ואהבה. וזה אכן מה שתניה חברתו עושה למענו!

 

מעניין איך תניה גרבר באישיותה תורמת להתפתחות שי חי האח הגדול  (תאריך לידה 25.12.1992)

אכן תורמת מאד! יש לו עסק עם בחורה מכילה, רגישה ונעימה. אישה עם נתינה ללא גבולות, עם רצון לחיות בהרמוניה זוגית ובשיתוף פעולה עם החברה. זו בחורה רגשנית עם המון עוצמה וכוח רצון כביר. לעיתים חשה היא ניגודים בתוכה, הגורמים לה לתלותיות רגשית בבן הזוג ובעיה בתקשורת איתו.  קשה לה להיפרד מאנשים אהובים ומתחוללים בתוכה רגשות סוערים שעשויים לבלבל אותה. תכונות אופי אלה משרתות ומחזקות את הקשר בין השניים.

 

התאמה זוגית נומרולוגית קבלית: שי חי האח הגדול לבין תניה גרבר- מהי אומרת?

מבחינה נומרולוגית - זה קשר מעולה של חריש עמוק משותף. קשר של התבוננות פנימה, צמיחה אישית וקבלת תובנות.

מבחינה קבלית- שילוב האותיות מצביע על צרכים רוחניים וחומריים דומים. אחד משלים את השני בתכונות. ויש גם אבל! עלול להיות מצב של התשה אחד את השני. הרכות שבה משפיעה על האגרסיות שהוא מפגין, וכל זמן שיש לה כוח וסבלנות- זה עובד טוב, אולם ברגע שתרגיש מותשת- יהיה לה קשה "לשאת אותו על כתפיה". למזלם כי רב – שאר האותיות מורות על קשר נפשי עמוק, הצלחה כלכלית וחברות עמוקה בין השניים.

 

שנה אישית שי חי האח הגדול ו- תניה גרבר -  מה היא מבשרת?

  • שנה אישית \ עתידות שי חי בין התאריכים 8.2015 ועד 8.2016 מצביעה מצד אחד על שנה של פרסום וחשיפה ומצד שני הוא בשנה אישית תשע. בתקופה זו נחשף הוא לקשיים שלו, למחסומים ומתפטר מכל מה שמעיק עליו. ז"א שינוי התנהגות, שינוי גישה ובניית אישיותו מחדש לקראת הפריצה הגדולה שתהיה ב- 8.2016...וכן- כניסתה של תניה משפיעה עליו לטובה, מאזנת אותו ומוציאה ממנו את הטוב. המעניין הוא שגם הרבעונים ( החודשים) מצביעים על צורך לבנות את הזוגיות שלהם מחדש. 
  • שנה אישית \ עתידות תניה גרבר בין התאריכים 12.2015 ועד 12.2016 מצביעה על שנה של התחלות חדשות,( שנה אישית אחת) חשיפה והצלחה בכל תחומי החיים. רואים נסיעות לחו"ל, תקשורת ומעבר דירה. ב- 12.2016 צפויה היא למיסוד הקשר ואף הריון באופק.

 שורה תחתונה, אחרי כתיבת ניתוח האופי של שי חי האח הגדול, ליבי ליבי עליו. כמו כולם- גם לו יש שיעורים רציניים לעבור בחיים. ואצלו – יש המון ועליהם הוא משלם מחיר כבד בחברה!!! כניסתה של תניה גרבר לבית האח הגדול אכן מיטיבה ועוזרת לו להתגבר על המחסומים הרגשיים, ההתמודדויות והתקופה הלוא פשוטה שהוא עובר כעת.

 

 

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב


 בואו לקרוא על עומרי בן נתן וקסניה...
מקורות: זיווג מן השמיים- נפתלי פרום

הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם

 > לחיוב באמצעות כרטיס אשראי מאובטח - איזי פיי

> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
כתובת: שד' איתמר בן אבי 49/6 נתניה
טואול בניית אתרים