052-8231669     
 
 
 
 
 
אהבה מטורפת הייתה בינינו! לאן היא נעלמה? | נומרולוגית ציונה אבירם

 

"אהבה מטורפת הייתה בינינו! לאן היא נעלמה? לא יודעת למה זה קורה לנו. חייבת להחזיר אותה. קשה לי עם זה במיוחד שאני יודעת שהוא בחור מדהים. אוהב אותי ואני אותו. אבל משהו פתאום, לא ממש עובד. הוא הפך לביקורתי יותר. אני עונה לו. מתווכחים על כלום. ואחרי כל זה- לכי כנסי איתו למיטה...
ברור שיש ריחוק בינינו! למה. למה זה קורה לנו?"

 

"ואת וודאי רוצה להחזיר את אותה אהבה מטורפת שהייתה לכם".
עניתי ולא ציפיתי לתשובה. "אז בהחלט זה אפשרי יקירה, במיוחד כאשר רואים התאמה זוגית כ"כ יפה ביניכם. נכון, יש לכם שיעורים בתחום הזוגיות, אבל –עם רצון טוב כשלך, ניתן ואפשר להתגבר עליהם".

 

ואיך קשורה אהבה מטורפת להתאמה הזוגית שלנו? התעניינה הגברת.
יפה שאלת! עניתי לה והתחלתי לפרט שהקשר ביניהם, רוחני, עמוק, יפה ומומלץ. מביא עימו הצלחה רבה ושלווה ביתית לשניהם עם יכולת להתפתחות אישית מוצלחת. הדגשתי שכל אחד מהם תורם את תרומתו להצלחת הקשר בדרכו שלו. יש ביניהם תקשורת שכלית, אינטלקטואלית והבנה גבוהה, למרות חום המזג שלה והסגירות הרגשית שלו.

 

צודקת! בזכות כל זה יש בינינו אהבה מטורפת. אבל משהו באנרגיה לא מסתדר!
הדבר היחיד שקרה הוא שברגע שעברתם לגור ביחד- האמת של כל אחד מכם יצאה לאור. אם קודם ריצית אותו ועשית הכול כדי שיאהב אותך- היום, התפקחת. אמרת דיי והתחלת להגיב להערות שלו. הוא התחיל להעיר לך בביקורת ואת, הגבת ממקום ילדותי ופגיע. עשית דרמות ולקחת דברים בפרופורציה לא נכונה.
 
נכון. אבל אני אוהבת אותו אהבה מטורפת! מה לעשות כדי להחזיר את האהבה הזו?
דבר מאד מעניין רואים כאן: הכוכב השולט עפ"י הקבלה מלמד שהבחור יעשה הכול למען הזוגיות שלכם. הוא בחור עדין. רגוע. יפה ואת כבת זוג - מאד חשובה לו. עם תכונות כאלה, לא פלא שהייתה ביניכם אהבה מטורפת. נכון, הוא מעט סגור רגשית ולא מביע את אהבתו בקולי קולות כמוך- אבל זה גם בסדר. יש לו את הדרך להביע את האהבה שלו אליך.
 
בדיוק כך. רואים בעיניים שלו את האהבה המטורפת שלו אלי! ומה איתי?שאלה בסקרנות.
מעולה! הגענו אליך ובואי נראה איך את תורמת לקשר הזוגי ונתחיל בזה שאת בחורה עם רצון עצום להבין. לחקור. לקבל תובנות ולצמוח בחיים. וזה לא משנה באיזה תחום. במיוחד כשרואים את האיזון באותיות השם שלך. את גמישה וקלילה ויכולה בקלות לשנות את דעותייך. ובטוחה אני שברגע שתצאי מכאן- את הופכת לאדם אחר ושונה לגמרי ממה שנכנסת אלי.
 
את לגמרי צודקת! במיוחד כשאני יודעת שאהבה מטורפת מחכה לי בבית.
נהדרת את יקירה. עניתי, ואחרי שגילינו את העוצמות והחוזקות שבך- בואי ונראה את האתגרים העומדים בפנייך כדי להגשים את אהבתך המטורפת.
· את בחורה דינמית ומהירה ואילו הוא איטי יותר. קבלי אותו כמות שהוא. האיטיות שלו באה לאזן אותך להיות יותר נינוחה ורגועה. קבלי תכונה זו באהבה.
 
· הביקורתיות שבו באה לשקף כמה דברים שלא פתורים עם עצמך. במקום להגיב ממקום בוגר ונינוח- את מגיבה ממקום ילדותי ופגיע. אז מהיום יקירה, ברגע שיבקר אותך- עימדי מולו בנוחות. חשבי פעמיים לפני שאת מגיבה ועני לו ממקום רציונאלי, מאוזן, בוגר ומחושב.

· גלגול קודם של שניכם דיי משפיע על ההתנהלות הזוגית שנפגעה. את עם המון כוחות. אגו. כריזמה ויכולת לשלוט ולהכתיב- ואילו הוא בא עם פחד משליטה עליו. שחררי אגו יקירה. תני לו במה ושתפי אותו בהחלטות המשותפות שלכם.

· הוא אוהב אותך שמחה ועליזה. ויש לך את זה. אבל יש בך גם מעט עצבות ופסימיות. יש בך תכונה נוספת של טוהר. תום וצניעות לצד מיניות עזה. עקשנות והיכולת להשתנות ולהתגמש....יופי של אדם את. נווטי את ספינת חייך למקומות טובים של איזון, אהבה, הנאות ושמחה בחיים שלך.

מקסים מה שאת אומרת! אז מתי האהבה המטורפת שלנו תחזור הביתה?
אוטוטו אחרי יום הולדתך הקרוב. שינויים מהותיים הולכים לקרות לכם! מבחינתך- שנה אישית של סיום תהליכים שמעיקים. שינוי חשיבה ושינוי גישה בחיים. וגם נסיעה לחו"ל לתקופה ארוכה ביחד.
 
" מדהים" !!! ענתה בהלהבות. "בדיוק חשבנו על זה ותהינו אם זה צעד נכון לעשות...יש!!!".
סוף טוב הכול טוב כדי להחזיר אהבה מטורפת לקנה! במיוחד כשרואים סגירת מעגל מדהים של השפעת האות וו על חיי שני בני הזוג במשך מספר שנים טובות. אות זו מקנה תחושת ביטחון ונאמנות. בית ומסגרת. אהבת חברה ויכולת להגיע לאיזון בחיים. אהבת הנוחות, מותרות, אוכל, מין וכסף. מה יותר טוב מזה? הרי יש לנו כאן שילוב מנצח של בחורה עם יכולת אישית מדהימה פלוס האות וו פלוס גבר עדין ואוהב!
אהבה מטורפת אמרנו?
 

נשים יקרות,

גם אתן חשות לפעמים שהאהבה המטורפת שלכן גוועה מעט?
רוצות גם אתן להבין את הסיבות לכך?
רוצות להחיות את האהבה המטורפת ולא יודעות איך?

צלצלו אלי עוד היום 052-8231669

אני פה בשבילכן, מכל הלב ובאהבה
 
 
ציונה אבירם – נומרולוגית
מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים
 
 
 
 
 
 
 
הידעת?
המפתח לשינוי נמצא
בתאריך לידה ובשם שלך!

משפט אחד עשוי לתת
תשובה ופתרון לבעיותיך.
רוצה לדעת מהו?
רוצה לקבל אותו במתנה?
ויש עוד מתנה...הפתעה!!!
כן ציונה,
אשמח לקבל מתנה

חברות וחברים יקרים,
מבולבלים? אובדי עצות?
מחפשים ייעוץ נומרולוגי 
מהיר ואמין ?
מצאתם!

הנני נומרולוגית
 קבלית, מורת דרך
ומנטורית לזוגיות ויחסים

מחפשים
ייעוץ שייתן פתרון 
לשאלות בוערות בנושא:
זוגיות. פרנסה. קריירה. 
התאמה מקצועית. 
שם לתינוק?
שוב מצאתם!

ייעוץ טלפוני ואישי 
מכל הארץ והעולם,
בתשלום 
ומותאם 
לתקציב שלכם.
 
 
והצטרפו להמון אנשים
שעשו שינוי בחיים
והפכו מאושרים, אחרי
שיחת ייעוץ אחת בלבד!

הנה- קראו מה 
לקוחות ממליצים
כתבו לי:)
 מאות אנשים לא טועים!

ממתינה לכם באהבה,
ציונה אבירם 
היועצת שחפשתם
שתמיד פה בשבילכם, 
מכל הלב ובאהבה 

052-8231669
סודיות מובטחת!!!
 

חזרה לעמוד הבית
 | שאלות ותשובות

© כל הזכויות שמורות לציונה אבירם


> לחיוב ב- paypal לחץ על:


לתיאום ייעוץ אישי או טלפוני - נייד:  052-8231669 
טואול - בניית אתרים